کد خبر : 199833
تاریخ انتشار : شنبه 1 مرداد 1401 - 18:27

دانلود زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022

دانلود زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022 پنجه‌های خشم: افسانه هنک یک انیمیشن کمدی رایانه‌ای در سبک هنرهای رزمی به کارگردانی راب مینکوف و مارک کوتسیر و کارگردانی دیگر توسط کریس بیلی است. این فیلم اقتباسی آزاد از فیلم مل بروکس در سال ۱۹۷۴ است. صداپیشگی مایکل سرا، ریکی جرویس، مل

دانلود زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022 پنجه‌های خشم: افسانه هنک یک انیمیشن کمدی رایانه‌ای در سبک هنرهای رزمی به کارگردانی راب مینکوف و مارک کوتسیر و کارگردانی دیگر توسط کریس بیلی است. این فیلم اقتباسی آزاد از فیلم مل بروکس در سال ۱۹۷۴ است. صداپیشگی مایکل سرا، ریکی جرویس، مل بروکس، جورج تاکی، آصف مندوی، گابریل ایگلسیاس، جیمون هونسو، میشل یئو و ساموئل ال جکسون در آن به صدا در می آید.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022 در سرزمینی که از ژاپن فئودال الهام گرفته شده و تقریباً به طور کامل گربه‌ها در آن زندگی می‌کنند، ایکا چو، یکی از مقامات عالی رتبه شوگون این سرزمین، می‌خواهد کاخ غول‌پیکر خود را گسترش دهد. با این حال، درست در کنار روستای فقیر کاکاموچو قرار دارد. ایکا چو به امید خلاص شدن از شر آن، قصد دارد ساکنان کاکاموچو را مجبور به ترک شهرشان کند، با فرستادن گروهی از اراذل و اوباش به رهبری اوهگا بداخلاق شهر را به زباله دانی شهر و سپس پاک کردن آن با توالت غول پیکر یشمی خود. مردم شهر می خواهند که شوگان سامورایی جدیدی را برای محافظت از آنها پس از فرار سامورایی قدیمی منصوب کند. ایکا چو، به امید آزار مردم شهر، ایجاد هرج و مرج و رها کردن کاکاموچو در رحمت خود قبل از رسیدن شوگون، تصمیم می گیرد هنک، یک سگ زندانی را که قرار است اعدام شود با آرزوی سامورایی شدن، منصوب کند.

پس از یک استقبال خصمانه اولیه، هنک به کمک جیمبو، یک سامورایی گربه‌سواری که با اکراه موافقت می‌کند او را آموزش دهد، تکیه می‌کند تا بر خصومت مردم شهر غلبه کند. در حین تمرین با جیمبو، هنک موفق می شود سومو، یک سرسپردۀ بسیار قوی، کم هوش و در عین حال فیلسوفی را که ایکا چو برای بیرون راندن سریعتر مردم شهر فرستاده، تحت سلطه خود درآورد. مردم شهر هنک را به عنوان یک قهرمان می بینند، اما محبوبیت تازه کشف شده او به سر هنک می رسد، و او از آموزش خود غافل می شود، که باعث درگیری بین هنک و جیمبو می شود. ایکا چو هنک را به یک کلوپ شبانه خصوصی می برد تا حواس او را پرت کند زیرا اراذل او کاکاموچو را زباله می کنند. هنک به یک شهر ویران شده باز می گردد و تصمیم می گیرد به خانه بازگردد، اما یک شخصیت اوریگامی از خود او را به یاد سوگند سامورایی خود می اندازد.

جیمبو، در همین حال، تلاش می‌کند تا به کاخ ایکا چو حمله کند، به این امید که سومو را که توسط یاران ایکا چو دستگیر شده بود، آزاد کند. هنک برمی گردد تا به او کمک کند. با شنیدن خبر فرار سومو، ایکا چو ارتشی از اراذل و اوباش را به خدمت می گیرد. هنک به کاکاموچو برمی گردد و نقشه خود را برای شکست دادن ارتش ایکا چو توضیح می دهد. مردم شهر یک کپی کاغذی کامل از شهر و خودشان به عنوان یک انحراف می سازند. مهاجمان به شهر جعلی و جمعیت آدمک های آن حمله می کنند که با دینامیت به دام انفجاری افتاده اند. پس از اینکه هنک بمب ها را با یک تیر منفجر می کند، مردم کاکاموچو به شروران حمله می کنند. شوگان از راه می رسد، که می پرسد چرا آنها می جنگند. اوهگا در نهایت نقشه ایکا چو را به او فاش می کند و باعث فرار ایکا چو می شود. هنک ایکا چو را به سمت قصرش تعقیب می کند، جایی که با او در توالت یشمی اش که سرریز شده و شهر را تهدید می کند با او مبارزه می کند. هنک به مردم شهر کاکاموچو در مورد سیل ورودی هشدار می دهد و آنها را به حفر یک کانال هدایت می کند تا با خیال راحت آب را در اطراف شهر منحرف کنند.

با نجات کاکاموچو، شوگان تحت تاثیر تصمیم می گیرد تا جیمبو را به عنوان سامورایی جدید منصوب کند، اما او این موقعیت را به هنک می دهد. با این حال، هنک احساس می‌کند که کاملاً آماده نیست، بنابراین موقعیت را به Emiko می‌دهد، بچه‌گربه‌ای که او نیز می‌خواهد یک سامورایی باشد. هنک و جیمبو به تمرین در زمان خود ادامه می‌دهند و رابطه‌شان بهبود یافته است.

در یک صحنه پس از اعتبار، یک ایکا چو که اکنون زندانی شده است، در حالی که از اینکه او در یک قسمت بعدی بازی خواهد کرد، خیالش راحت شده است، به خود فرو می رود.

زیرنویس انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس Paws of Fury: The Legend of Hank 2022 که در آن زمان با نام سامورایی فروزان شناخته می‌شد، در ابتدا توسط یایر لاندو، یکی از بنیانگذاران و رئیس سابق و بنیانگذار انیمیشن Mass Animation، با الهام از روند اخیر فیلم‌های آسیایی غربی در آن زمان، طراحی شد. در ابتدا قرار بود حول محور یک سامورایی سیاه‌پوست باشد که از دهکده‌ای در شرق آسیا محافظت می‌کند، اما در تلاش برای جهانی‌تر کردن داستان به گربه‌ها و سگ‌ها تبدیل شد. کریس راک در یک نقطه به عنوان تولید مشترک فیلم در نظر گرفته شد. این فیلم به طور رسمی در نوامبر ۲۰۱۴ معرفی شد و GFM Films فروش بین‌المللی را انجام می‌دهد و راب مینکوف نیز قرار است تولید کند. فیلمنامه این فیلم توسط اد استون و نیت هاپر نوشته شده است. در فوریه ۲۰۱۵، Open Road Films حق پخش ایالات متحده را با کارگردانی کریس بیلی و مارک کوتسیر به دست آورد. سوزان پرسل نیز به عنوان تهیه کننده به تولید ملحق شد.

در نوامبر ۲۰۱۹، پس از پیوستن Aniventure به تولید، فیلم دوباره معرفی شد. بودجه ۴۵ میلیون دلار بود (۱۶ میلیون دلار به عنوان “صاحب اصلی” طبقه بندی شد در حالی که بقیه ۲۹ میلیون دلار از اعتبارات مالیاتی Aniventure و کانادا تامین شد. در آگوست ۲۰۲۰، Adrian Politowski’s Align اعلام کرد که به تولید اجرایی و تامین مالی فیلم کمک خواهد کرد. در فوریه ۲۰۲۱، اولین نگاه نشان داد که لاندو و پرسل توسط آدام ناگل و گای کالینز به عنوان تهیه کننده جایگزین شده بودند. کریس بیلی نیز در این مرحله به‌عنوان کارگردان پروژه را ترک کرد تا در اسکوبی‌دو و حدس بزن چه کسی را اجرا کند، و راب مینکف در کنار مارک کوتسیر به عنوان کارگردان ارتقا یافت. با وجود این، بیلی همچنان به طور قراردادی برای کارگردانی فیلم، و همچنین یایر لاندو و سوزان پرسل برای تهیه کنندگی اعتبار دریافت می کند.

آرک پروداکشنز قرار بود تا زمان بسته شدن شرکت در سال ۲۰۱۶ بیشتر انیمیشن های فیلم را ارائه کند. در نوامبر ۲۰۱۹، فاش شد که Cinesite وظایف انیمیشن را برعهده خواهد گرفت، و امکانات آن در مونترال با کمک اضافی از تأسیسات ونکوور، بیشتر تولید را انجام می‌دهند. بیشتر فیلم به دلیل همه‌گیری COVID-19 از راه دور انیمیشن شد، همانطور که برخی از صداهای ضبط شده نیز همینطور بودند.

در ژوئن ۲۰۲۱، Bear McCreary برای آهنگسازی موسیقی اعلام شد. این فیلم همچنین دارای دو آهنگ اصلی از ترانه‌سراهای برادوی، آلن زاخاری و مایکل وینر است: آهنگ آغازین “Blazing Samurai” (با اجرای مایکل کی لی) و آهنگ پایانی “The Coolest Cat” (با اجرای برنده جایزه تونی Adrienne Warren) ).

زیرنویس Paws of Fury: The Legend of Hank 2022  - بلو سابتایتل

Paws of Fury: The Legend of Hank در ۱۵ جولای ۲۰۲۲ توسط پارامونت پیکچرز در آمریکای شمالی اکران شد. تاریخ انتشار اصلی آن ۱۴ آوریل ۲۰۱۷ توسط Open Road Films بود، اما به ۴ آگوست ۲۰۱۷ موکول شد. در نوامبر ۲۰۱۹، گزارش‌ها حاکی از آن بود که این فیلم هنوز در «نخستین مرحله انیمیشن» در Cinesite، با برنامه‌ریزی شده برای اکران در سال ۲۰۲۱ است. در ژانویه ۲۰۲۲، پارامونت حقوق توزیع را از GFM Animation به قیمت ۱۰ میلیون دلار برای تاریخ اکران در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ به دست آورد. در آوریل، تاریخ انتشار یک هفته به تاریخ ۱۵ جولای آن منتقل شد. این فیلم با یک فیلم کوتاه Big Nate با عنوان Bad Hamster همراه بود. همچنین در اسکای به‌عنوان فیلم اصلی Sky Cinema در ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در بریتانیا منتشر شد.

در ایالات متحده و کانادا، Paws of Fury: The Legend of Hank در کنار Where the Crawdads Sing and Mrs. Harris Goes to Paris اکران شد و پیش‌بینی می‌شد در آخر هفته افتتاحیه‌اش حدود ۱۰ میلیون دلار از ۳۴۰۰ سینما بفروشد. این فیلم در روز اول اکران ۲.۴ میلیون دلار از جمله ۵۵۰۰۰۰ دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب به دست آورد. این فیلم برای اولین بار به ۶.۳ میلیون دلار رسید و در گیشه ششم شد.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۵۶ درصد از ۴۵ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۴.۹/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «در حالی که ممکن است برای مِل بروکس جذاب باشد، Paws of Fury: The Legend of Hank ترکیبی است اغلب ناپسند از انیمیشن‌های بچه‌پسند و گنگ‌های بزرگ‌سالان». میانگین، بر اساس ۱۳ منتقد، امتیاز ۴۵ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «بررسی های مختلط یا متوسط» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«A–» در مقیاس A+ تا F دادند، و PostTrak گزارش داد که ۶۶ درصد از تماشاگران به آن نمره مثبت دادند و ۴۹ درصد گفتند که قطعاً آن را توصیه می‌کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تاثیر رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح